Menüü
Teavitused

Saksa-Balti Kaubanduskoja liikmed on osa rahvusvahelisest võrgustikust, hetkel kuulub Eestist, Lätist ja Leedust sinna umbes 470 ettevõtet. Suurima bilateraalse võrgustikuna esindame me Saksamaa majandust kolmes Balti riigis. Meil on tihedad kontaktid nii majanduse, poliitika kui ka haldusega nagu ka teiste oluliste teabelevitajatega. Nii on meil võimalik viia oma liikmesettevõtteid kokku sobilike äripartnerite ja kontaktisikutega.

Toetame strateegilise partnerina nii ettevõtteid, kes soovivad arendada äritegevust Saksamaal, kui ka neid, kes kavatsevad Balti riikides tegutseda. Kasutame oma liikmete ettepanekuid, et aidata poliitika ja haldusasustustega peetava konstruktiivse dialoogi kaudu pidevalt kaasa asukohatingimuste parandamisele. AHK näeb ennast sealjuures vahendaja ja vahelülina suhtluses poliitikute, institutsioonide ja nendega, kes langetavad otsuseid.

Meie liikmetel on üritustel ja võrgustike kohtumistel võimalik õppida tundma neid, kes langetavad majanduses ja poliitikas otsuseid, ja luua nendega otsekontakte. Meie liikmed saavad meie pakutavatelt teenustelt hinnaalandust.

SOOVITAME SOOVITAME