Kolmapäev, 15.november

Talent4.0 programm

 

 

KELL 10.30 – 16.30 TALENT4.0  VABA LAVA ETTEKANDED

10.30 – 10.50     Tehnikavaldkonna väljakutsed tulevikuks

                               Erik Teder, TTÜ Inseneriteaduskonna Üliõpilasnõukogu )

10.50 – 11.10     Kuhu liigub inseneeria areng?

                               Kristjan Tabri, MEC Insenerilahendused

11.10 – 11.30     Mida on vaja selleks, et tootmine õnnestuks?

                               Britta Peetso, Tarmetec OÜ

 

11.30 – 12.30     Paus

 

12.30 – 12.50     Põnevaid näiteid inseneride tööst

                               Dmitri Jekimov, Deck Engineering (vene keeles)

12.50 – 13.10     Masina- ja metallitööstuse tuleviku väljakutsed

                               Vladimir Sarõi, Saku Metall (vene keeles)

13.10 – 13.30     Rahvusvahelise tööstuskontserni tegevus

                               Aleksandr Kobrissov, BLRT Grupp (vene keeles)

 

13.30 – 14.00     Paus

 

14.00 – 14.20     Põnevaid näiteid inseneride tööst

                               Oliver Mets, Insero OÜ

14.20 – 14.40     Miks siduda oma karjäär tehnoloogiavaldkondadega?

                               Veiko Vaher, Stera Saue

14.40 – 15.00     Uue põlvkonna trendid

                               Welix Klaas, Ericsson

 

15.00 – 15.30     Paus

 

15.30 – 15.50     Praktikavõimalused ABB-s?

                               Silver Aiaste, ABB (inglise keeles)

15.50 – 16.10     Kuidas Eestis teha globaalset ja edukat äri?

                               Piret Merimaa, CUTform (inglise keeles)

16.10 – 16.30     Uue põlvkonna trendid

                                Welix Klaas, Ericsson (inglise keeles)

Toimumiskoht: A1 seminariruum

 

 

Kell 11.00 – 12.00 TÖÖTUKASSA TÖÖTUBA:

„Tööturu hetkeolukord ja tööandja ootused noorele“

Toimumiskoht: Seminariruum C

 

Kell 12.15 – 13.15 SEMINAR: TULEVIKU TÖÖD JA OSKUSED

Marit Valge, , Kutsekoda

Toimumiskoht: Seminariruum C

 

Kell 14.00 – 15.00 TÖÖTUKASSA TÖÖTUBA:

„Tööturu hetkeolukord ja tööandja ootused noorele“

Toimumiskoht: Seminariruum C

 

KELL 10.30 – 11.30 TOOTEARENDUSE TÖÖTUBA

Tõnis Ots, Dowisely OÜ; Andrus Randveer Bractory OÜ

Toimumiskoht: Seminariruum B2

 

KELL 12.00 – 13.00 TOOTEARENDUSE TÖÖTUBA

Tõnis Ots, Dowisely OÜ; Andrus Randveer Bractory OÜ

Toimumiskoht: Seminariruum B2

 

KELL 13.15 – 14.15 TOOTEARENDUSE TÖÖTUBA

Tõnis Ots, Dowisely OÜ; Andrus Randveer Bractory OÜ

Toimumiskoht: Seminariruum B2

 

KELL 15.00 – 16.00 TOOTEARENDUSE TÖÖTUBA

Tõnis Ots, Dowisely OÜ; Andrus Randveer Bractory OÜ

Toimumiskoht: Seminariruum B2

 

Kell 11-11.45 CAM seminar: CNC-ideest teostuseni

Karl Kalamägi

Kell 13.00-13.45 3D CNC-ideest teostuseni

Karl Kalamägi

Kell 14.00-14.45 CAM seminar: CNC-ideest teostuseni

Karl Kalamägi

Kell 15.00 – 15.45 CAM seminar: CNC-ideest teostuseni

Karl Kalamägi