Instrutec 2021 registreerumine NÜÜD avatud!

Eesti suurim rahvusvaheline tööstusmess Instrutec tuleb taas. 26. Tallinna rahvusvaheline tööstus-, tootearendus-, tootmistehnika-, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmess toimub 8.-10. septembril 2021 Eesti Näituste messikeskuses.

Instrutec on 25-aastase ajalooga business to buisness (B2B) tööstusmess Eestis. Messil saavad tööstusvaldkonna ettevõtted tutvustada oma uusimaid tooteid ja teenuseid, kohtuda klientidega ning leida uusi koostööpartnereid.

Messil Instrutec on uus toimumisaeg, uus projektijuht ja uued teemad.

  • Mess Instrutec kolib messihooaja algusesse septembrikuusse. Instrutecist saab Põhja- ja Baltimaade tööstusmessihooaja avaja.
  • Seoses jätkuva tervisekriisiga on vaja tööstusvaldkond hoida töös, firmade vahelisi kontakte soojas ning leida kiirelt uusi turge ja partnereid. Tervisekriis tõi kaasa majanduslanguse ning sellest välja tulemiseks on vaja leida uusi lahendusi ja koostööpartnereid. Viimaste aastate põhiteemad tööstuses jätkuvad: optimeerimine, automatiseerimine, robotiseerimine ning tootearendus. Möödunud aastal aktuaalseks tekkinud teemade hulka kuuluvad näiteks rohepööre, digipööre ja innovatsioon.
  • Messil on olnud aastate jooksul esindatud tööstuse mitmed erialaliidud. Loodame nendega koostööd jätkata ning tuua messile ka uusi tööstuse valdkondi.
  • Plaanis suurendada teabe-, nõustamis- ja koolitusürituste programmi osa. Tööstuses on puudu spetsialiste ja abikäsi. Kõrg- ja kutsekoolide õpilaste külastused on olnud üks osa messist. Loodame neid läbi suureneva programmi firmadele ja tegevusalale lähemale tuua.

Registreerimislehe ja infot messil osalemiseks leiate SIIT