Instrutec 2022 registreerumine NÜÜD avatud!

Eesti suurim rahvusvaheline tööstusmess Instrutec tuleb taas. 27. Tallinna rahvusvaheline tööstus-, tootearendus-, tootmistehnika-, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmess toimub 12.-14. oktoobril Eesti Näituste messikeskuses. Instrutec on 26-aastase ajalooga business to buisness (B2B) tööstusmess Eestis. Messil saavad tööstusvaldkonna ettevõtted tutvustada oma uusimaid tooteid ja teenuseid, kohtuda klientidega ning leida uusi koostööpartnereid.

Instrutec ja GreenExpo ühe katuse all.
1 KUUPÄEV. Instrutec ja GreenExpo toimuvad samal ajal. See toob messihallidesse kaks suurt tehnoloogia ja tööstuse valdkonda.
2 MESSI. Instrutec annab ülevaate Eesti metalli-, masina-, aparaadi-, elektroonika- ning plastitööstuse ettevõtete hetkeseisundist ja arengupotentsiaalist, teisalt aga toob asjatundjaini teiste riikide uusimad teadus-, tehnika- ja tehnoloogiasaavutused antud valdkondades. GreenExpo 2022 on esimene rahvusvaheline taastuvenergia mess Eestis, kus osalevad taastuvenergia valdkonna tuntud tegijad.
3 PÄEVA KONVERENTSE. Messikeskuse halli B püstitatakse lava, kus toimub iga päev konverents. Messi avapäeval toimub konverent Tööstus 2022 – kuidas edasi, 13. oktoobril korraldab päevase seminari Eesti Masinatööstuse Liit ning messi viimasel päeval toimub taastuvenergia konverent “ROHELINE elulliin”.

Registreerimine messile INSTRUTEC on avatud. Registreerimislehe ja infot messil osalemiseks leiate SIIT.  Märkimisväärne hulk potentsiaalseid kliente, mitmeid koostöö võimalusi. Ära jäta seda suurepärast võimalust kasutamata. Messile on oodatud kõik valdkonna ettevõtted. Erisoodustused Eesti Masinatööstuse Liidu, Eesti Elektroonikatööstuse Liidu ja Eesti Plastitööstuse Liidu liikmetele!

Messitoetus Tallinna väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele ning FIEdele. Täpsem info >>